Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti armádních doplňků. Díky tomu jsme se stali lídrem ve výrobě vojenských identifikačních psích známek tzv. DOG TAGS. 
Kromě psích ID známek nabízíme také značení reklamních a dárkových předmětů. Náš sortiment je značen výhradně laserem. Laserové gravírování je vhodné pro branding kovových i pokovovaných předmětů, dřeva či plastu.
Výrobu a reklamních a upomínkových předmětů Vám zajistíme v té nejlepší možné kvalitě a v co nejkratším termínu. Podívejte se na reference naší práce a spolupráce  se známými značkami a osobnostmi.

naše práce - nabídka služeb

reference - naše práce

celebrity - ambasadoři

daisy lee - limited edition

ARMY RUN

MČ PRAHA 12 - Výroba známek pro psy

ostatní

Zobrazené motivy jsou pouze ilustrační a nejsou na prodej. Finální motiv nebo obrázek je vždy vyroben z podkladů dodaných zákazníkem. Odesláním objednávky kupující plně odpovídá za obsahovou stránku díla, která vychází z jím dodaných podkladů. Má‐li dílo vytvořené prodávajícím obsahovat kopii jakýchkoliv děl chráněných autorským právem, či jiným právem duševního vlastnictví, je kupující povinen zabezpečit, že užití těchto děl je oprávněné a že nedojde k porušení práv třetích osob či zákona. Kupující prohlašuje, že disponuje platnou licencí k užití, rozmnožování a rozšiřování autorských a obdobných děl obsažených v podkladech pro výrobu/značení laserem. Prodávající není povinen zkoumat a nenese odpovědnost za to, zda obsahová stránka díla je správná a zda je v souladu s právními předpisy, či nezasahuje do práv třetích osob. Prodávající dále nenese odpovědnost za případné neoprávněné užití ochranných známek, logotypů, copyrightů, či autorských děl v dodaných podkladech.

nevybrali jste si?
NEvadí, podívejte se na náš eshop s dárky

Nejprodávanější