Vojenské psí známky na krk s vlastním textem

nabídka PRO FIRMY

Originální Dárky

Hledáte neokoukaný dárek, který bude personifikován pro vaše klienty či pracovníky? Ozvěte se nám a vybereme nejvhodnější variantu. Nabízíme originální sortiment a zaručujeme rychlou dobu dodání.

reklamní předměty

Nebaví vás stále stejná nabídka reklamních předmětů? Hledáte něco nového? Unikátní psí známka s vašim textem i motivem potěší děti, dospělé i vaše mazlíčky. Každá známka může být unikátní a personifikovaná.

Eventy, Teambuilding

Chcete oživit firemní večírek, oslavu šéfových narozenin nebo párty ve stylu Army? Pozvěte si nás s našim unikátním strojem a každý si odnese originální psí známku s vlastním textem na krk.

Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci.

info@vipdogtags.com

+ 420 776 513 721

nevybrali jste si?
NEvadí, podívejte se na náš eshop s dárky

služby PRO FIRMY

Gravírování laserem, laserové značení výrobků, dílů a dárků na zakázku

Hledáte dodavatele, který Vám poradí a zajistí značení reklamních předmětů, dárků nebo vašich produktů? Různé typy laserů nám umožňují popisovat jakýkoliv materiál. Krátké dodací termíny jsou pro nás samozřejmostí. Na zakázku pro Vás označíme kusové i libovolně velké série.

Dřevěná 3D loga na zakázku, vybavení provozoven, branding interiéru či exteriéru

Věříme, že se dřevo hodí do každého prostředí a interiéru a pomáhá tak vytvářet příjemný kontrast v s prvky moderní architektury. Ze dřeva vyrábíme originální produkty jako jsou 3D loga nebo dřevěné vyřezávané obrazy.

Ozvěte se nám, těšíme se na spolupráci.

info@vipdogtags.com

+ 420 776 513 721

Nejprodávanější