Karbonové psí známky (Carbon Dog tags)

Měli jsme možnost se zblízka podívat na nový hit od českého výrobce VIP DogTags v podobě identifikačních známek U.S. Dog Tags, které jsou vyrobeny z originálního karbonového materiálu včetně kuličkového řetízku vyrobeného z chirurgické oceli.

Oproti standardním ID známkám, které jsou vyrobeny z tenkého plechu s řetízkem, který připomíná řetízek od špuntu do vany, jsou tyto známky opravdu luxusně zpracovány tak, aby nositeli vydržely do konce života.

Maximální životnost karbonových známek

Ta je zajištěna materiálem, ze kterého jsou známky vyrobeny – a to karbonem. Karbon (uhlíkový kompozit) je materiál složený z různých prvků. Vyrábí se z dlouhých vláken grafitického uhlíku, která se kombinují s epoxidovou pryskyřicí. Vlákna jsou velice pevná a tuhá a pryskyřice je lehká a tvarovatelná. Spojením těchto dvou vstupů vzniká materiál s velmi pozitivními vlastnostmi. Uhlíková vlákna se těší rostoucí popularitě, protože disponují výbornou pevností vzhledem ke své hmotnosti.

V porovnání s ocelí poskytují dvojnásobnou pevnost při pětinové hmotnosti. Oproti kovům efektivně absorbují energii. Příkladem může být náraz vozidla, kdy se uhlíková vlákna lámou na mnoho malých částí a k poškození tak dochází pouze v místě nárazu. Vlákna jsou využitelná v mnoha oborech, například v letectví, automobilovém průmyslu, lékařství, při výrobě sportovního náčiní atd. Karbonové vlákno se díky jeho perfektním vlastnostem stává stále větším trendem, o čemž svědčí používání tohoto materiálu i při výrobě nábytku, bytových doplňků nebo předmětů běžného

Popis a ražba známek – Karbonové psí známky (Carbon Dog tags)

Jedna ID známka je klasicky zavěšena na kratším řetízku a ten spolu s druhou známkou na delším. Delší řetízek pak slouží k zavěšení na krk. Jedná se tedy o standardní vojenskou sadu, která umožňuje identifikaci.

Sada obsahuje:
2 ks karbonových známek (carbon dog tags)
2 ks kuličkového řetízku z chirurgické oceli (krátký + dlouhý)
2 ks gumových tlumičů nárazů – tlumítek
1 ks praktický přenosný obal

Na karbonové psí známky si můžete samozřejmě nechat gravírovat  různý text. Můžete objednat jedno či oboustranný gravír.

Dále si můžete zvolit barvu gravírovaného textu. Máte možnost si vybrat stříbrnou, zlatou, decentní (bez barvy) nebo zcela bez gravírování.

Následně si budete moci v konfigurátoru zvolit barvu silenceru (silikonového tlumítka)- a že je z čeho vybírat. K dispozici máte velkou škálu barev a maskování. Jednobarevná tlumítka jsou opět v ceně známek, tedy zdarma.

Následně vás konfigurátor požádá o vyplnění textu, který chcete na známkách mít vyražen (jméno, příjmení, krevní skupinu, vyznání apod.) a poté se již Vámi nakonfigurované známky odešlou do nákupního košíku.

Karbonové psí Známky jsou vhodné k běžnému dennímu nošení nebo jako stylový dárek pro muže či ženy a my tento český produkt velmi doporučujeme a sami využíváme jako stylový doplněk.

Karbonové psí známky si můžete koupit ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na našem
e-mailu: info@vipdogtags.com  nebo tel: 776 513 721

Navštivte nás e-shop VIP Dárky se zaměřením na VIP dárky s gravírováním vlastního textu nebo motivu  nebo využijte značení laserem na celou škálu produktů z našeho e-shopu zde produkty.

Přejít na začátek